Тріска в подробицях.

Постачання щепи Малинський ДПК проводить автотранспортом, насипом і в «бігах». Розрахунок за продукцію здійснюються в насипних метрах кубічних, в тоннах і в твердих кубах. Відвантаження щепи проводиться з місць перероблення сировини — Житомирська область.
Ми виготовляємо два види щепи:
дерево
опилки

Паливна тріска

частинки деревної сировини, які виготовляють за допомогою подрібленняПаливна щепа виробляється як суміш фракцій різного розміру, в межах від 3 до 100 мм. Сировина для виробництва тріски — відходи деревообробки, лісозаготівель, лісопильного та деревообробного виробництва, так само круглий ліс (дрова). Вологість 50%. Тріска екологічний спосіб використання деревини, бо усі відходи та відбраковки при роботі з деревом підходять для її виготовлення. До того ж тріску виготовляють ще і з використаного дерева. Її роблять з брухту і палет з заводів та доставок, з відходів дерево матеріалів після ремонтів та зі старих меблів.

Технологічна тріска

виробництва: целюлози, древ’яних плит, лісохімічна продукція тощоТехнологічна щепа використовується в різних виробничих сферах: виробництво целюлози, виробництво деревних плит, продукції лісохімічної і гідролізних виробництв. Лісопродукція для виготовлення щепи очищена від бруду, ґрунту та механічних включень. Залежно від продукції, що виробляється з технологічної тріски, встановлюється допустимий вміст в ній різних порід деревини.
© 2019 Малинський ДПК. All Rights Reserved.
Сайт розроблений WayUp Company
uk
en_US uk