Тріска в подробицях.

Наша компанія виготовляє два види тріски паливну та технологічну.

дерево
опилки

Паливна тріска

частинки деревної сировини, які виготовляють за допомогою подріблення

Паливна щепа Паливна тріска виготовляється як суміш фракцій різного розміру в межах 3 до 100 ммпід замовлення споживача. Сировина для виробництва це круглий ліс “дрова”, відходи деревообробки. природної вологості використовують для опалення, виробництв теплової та електричної енергії, залишаючи до 1 відсотку зольності після згорання.
Купити щепу (паливну тріску) оптом та вроздріб по низьким цінам в Україні у Черкасах, Житомирі, Києві, Львові, Полтаві  відмінної якості з доставкою по Україні доступним для вас способом.

Технологічна тріска

виробництва: целюлози, древ’яних плит, лісохімічна продукція тощо

Технологічна щепа використовується для виробнитства брикетів, целюлози, пелет, деревних гранул, щепоцементних плит, деревних плит, мдф.
Також для копчення продуктів харчування, настоювання алкогольних напоїв тощо. Лісопродукція для виготовлення тріски очищена від бруду, грунту

та механічних включень. Технологічну тріску виготовляємо із сортованої деревини до якої не входять “сучки” “пні” коріння та інші відходи лісової промисловості. Тріска зберігається в спеціальних складських приміщеннях, маємо сертифікат відповідності.
Купити щепу (технологічну тріску) оптом та вроздріб по низьким цінам в Україні у Черкасах, Житомирі, Києві, ЛьвовіПолтаві відмінної якості з доставкою по Україні доступним для вас способом.

© 2019 Малинський ДПК. All Rights Reserved.
Сайт розроблений WayUp Company

[cf7form cf7key=”zapitannya”]

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!