Тріска в подробицях.

Постачання щепи Малинський ДПК проводить автотранспортом, насипом і в «бігах». Розрахунок за продукцію здійснюються в насипних метрах кубічних, в тоннах і в твердих кубах. Відвантаження щепи проводиться з місць перероблення сировини — Черкаська, Житомирська область Україна.
Ми виготовляємо два види щепи:

дерево
опилки

Паливна тріска

частинки деревної сировини, які виготовляють за допомогою подріблення

Паливна щепа виробляється як суміш фракцій різного розміру, в межах від 3 до 100 мм. Сировина для виробництва тріски — відходи деревообробки, лісозаготівель, лісопильного та деревообробного виробництва, так само круглий ліс (дрова). Вологість 50%. Тріска екологічний спосіб використання деревини, бо усі відходи та відбраковки при роботі з деревом підходять для її виготовлення. До того ж тріску виготовляють ще і з використаного дерева. Її роблять з брухту і палет з заводів та доставок, з відходів дерево матеріалів після ремонтів та зі старих меблів.
Купити щепу (паливну тріску) оптом та вроздріб по низьким цінам в Україні у Черкасах, Житомирі, Києві, Львові, Полтаві  відмінної якості з доставкою по Україні доступним для вас способом.

Технологічна тріска

виробництва: целюлози, древ’яних плит, лісохімічна продукція тощо

Технологічна щепа використовується в різних виробничих сферах: виробництво целюлози, виробництво деревних плит, продукції лісохімічної і гідролізних виробництв. Лісопродукція для виготовлення щепи очищена від бруду, ґрунту та механічних включень. Залежно від продукції, що виробляється з технологічної тріски, встановлюється допустимий вміст в ній різних порід деревини.
Купити щепу (технологічну тріску) оптом та вроздріб по низьким цінам в Україні у Черкасах, Житомирі, Києві, ЛьвовіПолтаві відмінної якості з доставкою по Україні доступним для вас способом.

© 2019 Малинський ДПК. All Rights Reserved.
Сайт розроблений WayUp Company

[cf7form cf7key=”zapitannya”]

×