Мульча у подробицях

Декоротивна тріска (кольорова мульча)Мульчу використовують для захисту грунту від утворення ерозії, збереження в ньому вологи, удобрення грунту, і, як правило, перешкоджанню росту бур’янів. При використанні мульчі корінням рослин не страшні перепади температур, оскільки вона відмінно захищає в морози, оберігає від гниття плодів. Кольорова мульча також є ще й чудовою прикрасою присадибної ділянки. Фарбовану тріску успішно використовують у ландшафтному дизайні. Вона є відмінним декоративним матеріалом. Фарбована мульча може служити відмінним покриттям для паркових, прогулянкових, а також спортивних доріжок. Покриті тріскою доріжки завжди залишаються чистими, завдяки її властивостям пропускати воду й поглинати бруд.
  • На тривалий час надає естетичний вигляд та природної гармонії вашому ландшафту;
  • Позбавляє від пилу, бур’янів, вивітрювання грунту;
  • Вберігає ґрунт від пересихання та зайвого поливу утримуючи до 85% вологи;
  • Підтримує рівномірну температуру ґрунту;
  • Зберігає стійкий колір протягом декількох сезонів, не вимивається;
  • Повністю органічна, безпечна для людей, тварин і навколишньго середовища.
Спосіб застосування:До укладання:
Необхідно розмітити і подготувати місце, видалити гілки, листя, бурьяни. При необхідності, внесіть необхідні добрива. Розстеліть в якості підкладки нетканий матеріал (агроволокно), який вільно пропускає воду. За бажанням використовувайте обмежувачі, садові бордюри для розмеження зон з мульчею і газоном. Уклавши мульчу рівним шаром в 5-8 см дайте їй висохнути.

Обслуговування:
Через деякий час шар мульчі може ущільнитись, розпушіть його граблями, щорічно підсипайте декілька сантиметрів свіжої мульчі для підсилення та вирівнювання інтенсивності кольору. З настанням холодів: Залиште декоративну мульчу на грунті, вона захистить рослини від різких перепадів температури.
© 2019 Малинський ДПК. All Rights Reserved.
Сайт розроблений WayUp Company

[cf7form cf7key=”zapitannya”]

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!