Відходи деревини

«Малинський деревопереробний комплекс» – це надійна та перевірена часом компанія, яка налагодила виробництво якісної щепи, дерев`яної тріски, мульчі і здійснює постачання своєї продукції безпосередньо з комплексу, що дає гарантію клієнту отримати товар хорошої якості без урахування надбавок посередницьких фірм.

Серед багатьох переваг продукції Малинського ДПК необхідно виділити екологічність (весь торговий асортимент компанії виготовляється з натурального дерева) та високу якість продукції.

 ТОВ «Малинський ДПК» виготовляє високоякісну технологічну щепу, яка використовується у різноманітних виробничих сферах (виготовлення целюлози, дерев’яних плит, лісохімічної продукції тощо) та паливну щепу, яка  легко займається та підтримує потрібну температуру. Постачання цього екологічно чистого продукту проводиться насипом чи в «бігах». 

Серед асортименту продукції, яку компанія пропонує для реалізації, присутні також колоті та фасовані дрова з берези, дубу та грабу, а також лучина для розжигу багаття.

Весь перелік необхідної для виробництва продукції (відходи деревини, обапіл, дров’яна деревина промислового та непромислового використання) фірма закуповує протягом всього року по найкращим цінам.

Великий власний автопарк дозволяє організовувати вчасне вивезення сировини та доставку продукції клієнтам.

Головний офіс підприємства знаходиться за адресою: 11602, Житомирська обл, м. Малин, вул. Неманихіна 2.

Керівництво  «Малинського ДПК», серед пріоритетів діяльності фірми виділяє прагнення до досконалості у виробничому процесі, що приводить до значного покращення якісних показників продукції. Компанія успішно працює на українському ринку з 2016 року.

«Малинський деревопереробний комплекс» пропонує свої послуги як роздрібним, так і оптовим клієнтам.

© 2019 Малинський ДПК. All Rights Reserved.
Сайт розроблений WayUp Company

[cf7form cf7key=”zapitannya”]

×